Про нас

OpenCartBot - офіційний партнер OpenCart в Україні. Великий досвід роботи з OpenCart різних версій, від розробки інтернет-магазинів до розробки складних API інтеграцій та модулів.

Ми займаємось розробкою модулів і доповнень для OpenCart, а також гарантійною та післягарантійною підтримкою наших модулів та розробкою нових розширень на замовлення. Всі наші модулі випускаються під авторством - opencartbot.

OpenCartBot має податковий статус - ФОП, тобто це зареєстроване в Україні підприємство, яке платить соціальні внески і податки в бюджет держави. Так як ми працюємо офіційно - ми надаємо всі необхідні документи для наших контрагентів.

При розробці модулів ми керуємось такими важливими факторами, як дотримання стандартизації і стилів, які використовуються системою OpenCart; гарантуємо зручність і зрозумілість інтерфейсу модуля, як в адмін-частині так і на сайті зовні, а також широкий функціонал, багатомовність; незалежну роботу модуля від зовнішніх сайтів; можливість подальшого допрацювання коду будь-ким, при необхідності.

Наші модулі і розширення також можна придбати і на офіційному маркетплейсі opencart.com

Також ми беремо активну участь у розробці і тестуванні нових версій OpenCart на офіційному репозиторії github.

Ми стараємось максимально допомогти клієнту вирішити всі проблеми, які у нього можуть виникнути у процесі використання наших розробок, тому створили розділ "Підтримка", куди можна подати заявку і отримати швидку і оперативну відповідь.

Якщо ж у вас виникнуть будь-які додаткові запитання щодо роботи сайту, модулів та доповнень - звертайтесь до нас через розділ "Контакти" або по одному із контактів, вказаних у підвалі сайту.

Постачальник послуг: фізична особа-підприємець Сарабин Mихайло Богданович (РНОКПП 3311600271), зареєстрований за адресою: вул. Волощина 4, Горожанка, Тернопільська область, Україна.

Надіємось на успішну співпрацю і бажаємо успіхів Вашому бізнесу!


OpenCartBot