Модулі SEO OpenCart

Auto SEO Tags

$20.00

Фід Content API for Shopping в Google Merchant Center

$25.00

Product Highlights

$15.00

Теги з атрибутами hreflang OpenCart

$15.00

Google Indexing API

$20.00

Відправка IndexNow з адмінки

$20.00

XML фід для Google і Facebook

$20.00

Префікси для товарів і категорій сео про

$15.00

SEO FAQ

$15.00

OpenCart SEO мікророзмітка json-ld

$20.00

Мультимова мультирегіон OpenCart

$15.00

SEO URL генератор

$15.00

YML канал товарів

Free


Пошукова оптимізація з допомогою модулів OpenCart

Підготовка сайту до пошукового просування (SEO) - один із важливих етапів його розробки. Але найчастіше, при розробці сайту про пошукову оптимізацію сайту ніхто не думає. Тоді приходиться займатися цим на вже готовому сайті, який іноді вже й проіндексований пошуковими роботами. В такому випадку все потрібно робити не тільки оперативно, але й дуже уважно, щоб не нашкодити сайту.

SEO оптимізація сайту на OpenCart частково або повністю може бути виконана за допомогою модулів. Такі опції, як xml карта сайту чи мікророзмітка для розширених сніппетів у пошуковій видачі простіше інтегрувати у вигляді ocmod доповнень, аніж розробляти їх з нуля. Встановлення і налаштування SEO модуля OpenCart займе до десяти хвилин, в той час як на розробку функціональних розширень потрібно набагато більше часу і грошей.

Найпопулярніші SEO модулі для OpenCart

☄ Карта сайтуSitemap XML
æ Мультимовність
Мультимовність SEO Pro
↻ ЧПУSEO URL Генератор
♯ Мета-тегиAuto SEO Tags
☑ Атрибути зображеньAlt i Title для зображень
☁ Ключові фразиПосадкові сторінки
⚡ ІндексуванняGoogle Indexing API

Модулі для SEO просування інтернет-магазину

На цій сторінці запропоновані модулі для пошукового просування сайту на OpenCart - це SEO плагіни, які допоможуть покращити основні якісні параметри та метрики, важливі для пошукових алгоритмів. Можна скачати як безплатні сео розширення ocmod, так і платні, які, звісно, мають ширші можливості і включають технічну підтримку. OpenCart SEO модулі від opencartbot розроблені у відповідності до правил і стандартів цієї CMS. А у разі виникнення потреби у вирішенні проблем чи розширенні функцій доповнень Ви завжди можете розраховувати на фахову підтримку від автора.