Умови повернення та обміну

Покупець має право в будь-який час відмовитися від замовленого товару до того моменту, коли він отримає цей товар.

Отриманням товару вважається надання доступу до завантаження програмного забезпечення  та/або генерація ліцензійного ключа для програмного продукту та передача його покупцеві шляхом представлення в Особистому кабінеті покупця (ключ генерується відразу після оплати). Генерація ліцензійних ключів та завантаження файлів відбувається на сервері (сайті) продавця.

Повернення після надання доступу до завантаження та/або отримання ключа ліцензії для розширення неможливе у зв'язку з тим, що покупець набуває права користування, яке відноситься до об'єктів авторського права, і поверненню або обміну не підлягає.

Для ознайомлення з продуктом покупцеві надається можливість перевірити його роботу на спеціальному демонстраційному сайті, продаж окремих копій ліцензійного ключа програмного забезпечення на цьому веб-сайті не кваліфікується як віддалений спосіб продажу, що передбачає право повернення.

У разі несправності програмного забезпечення на сайті покупця ми забезпечимо усунення неефективних елементів коду, якщо вони пов'язані зі змістом придбаного програмного продукту, представленого на нашому сайті.

Проблеми у роботі розширення, пов'язані з використанням сторонніх програмних продуктів, програмного забезпечення або будь-яких структурних особливостей сайту покупця, а також у разі невідповідності (як описано в продукті для використання на сайті покупця) не включено до програми гарантії. Покупець може замовити додаткові послуги адаптації (по можливості) за окрему плату.

Заміна поточного ключа на новий при зміні доменного імені відбувається на платній основі, шляхом придбання нового ліцензійного ключа.

Придбання продукції передбачає повне ознайомлення з Угодою користувача, Політикою конфіденційності, Умовами оплати і доставки, Умовами повернення та обміну. Будь-які претензії, засновані на непрочитанні, неузгодженості, нерозумінні пунктів угод, не є підставою для обміну або повернення продукції після покупки.

ПРИКІНЦЕВІ ПОЛОЖЕННЯ.

Покупець має право на отримання ексклюзивної інформації, яку може надати продавець, для забезпечення поінформованості покупця щодо конкретного товару, з метою прийняття покупцем повного, справедливого та зваженого рішення щодо остаточної покупки товару.

Усі розширення та ліцензійні ключі до них обміну та поверненню не підлягають.