Умови оплати і доставки

Оплата

Замовлення на сайті здійснюється через Кошик. Після заповнення форми оформлення замовлення і вибору способу оплати клієнт буде перенаправлений на сторінку оплати вибраного платіжного сервісу. Уважно перевірте адресу платіжної сторінки в браузері, вона повинна бути офіційною сторінкою платіжного сервісу та відкриватися виключно по захищеному протоколу HTTPS.

Ми використовуємо платіжні системи:
Liqpay
Plata by mono

Після оплати замовлення клієнт буде повернений на сайт інтернет-магазину opencartbot.com і проінформований по електронній пошті про успішну оплату.


Доставка

Під доставкою розуміється надання можливості завантажити програмний продукт (модуль), а також отримати ключ для нього, якщо умови ліцензування передбачають це і замовлення оплачено. Передача цифрових матеріалів на електронних носіях, поштою або іншими транспортними компаніями не здійснюється.

При оформленні замовлення, якщо Ви не є нашим клієнтом, для Вас буде створено Ваш особистий кабінет, у якому Ви зможете змінити Ваші дані, завантажити модулі після оплати, отримати ліцензійні ключі. Дані для входу у Ваш особистий кабінет будуть відправлені у повідомлені на вказану Вами адресу електронної пошти.

Модулі доступні для завантаження одразу після оплати замовлення.

Ми зобов'язуємося надати доступ до завантаження, після отримання оплати за модулі, а також надати можливість отримання ліцензійного ключа для домену.

Доставка не здійснюється іншими способами, окрім як надання доступу для завантаження або відправка по е-мейлу (при необхідності) за попередньою домовленістю з покупцем.

Фактом доставки є надання доступу для завантаження модулів з інформуванням (повідомленням) клієнта про наданий доступ по електронній пошті.

Ми зобов'язуємося забезпечити доступ до замовлення з можливістю завантажити (отримати) модулі в оплаченому замовленні (розділ "Файли для завантаження" особистого кабінету клієнта на сайті) на весь період заявленої підтримки, якщо не порушені правила ліцензійної угоди.

У разі порушення правил ліцензійної угоди, модуль вважається сплаченим, доставленим і угода закритою, а Продавець має право закрити замовлення та відмовити у наданні подальшого обслуговування клієнта, який порушив умови ліцензійної угоди.

Щоб отримати доступ до своїх замовленнях необхідно авторизуватися (тільки авторизовані користувачі мають доступ до особистого кабінету зі списком замовлень) і перейти в Особистий кабінет - Файли для завантаження.