Модулі OpenCart 2Купити чи завантажити безкоштовно модулі OpenCart 2

CMS OpenCart 2.0.0.0 вийшла у 2014 році і зразу знайшла своїх прихильників, адже вона стала сучаснішою, зручнішою, гнучкішою, та й врешті красивішою від попередньої версії 1.5. У базовій темі шрифти стали більшими, а кольори приємнішими. Додався адаптивний дизайн завдяки використанню популярного css-фреймворка bootstrap, використано набір іконок FA. Але якщо по зовнішньому вигляду питань не виникало, то за функціоналом новий двигун мало чим відрізнявся від попереднього, хіба що поява нової системи автоматичної установки модулів була важливим нововведенням. Адже тепер не потрібно вручну завантажувати і розпаковувати файли модуля на сервер, видаляти кеш і т.д. Нова система ocmod виявилася дуже зручним рішенням для модифікації файлів двигуна і шаблону. Отже відтепер всі модулі для OpenCart 2 встановлюють швидко і легко через адміністративну панель, звісно якщо вони правильно запаковані архів формату *.ocmod.zip або у вигляді модифікатора *.ocmod.xml.

Чому потрібно купувати модулі для OpenCart 2 у нас?

Пропонуємо вам купити чи завантажити безкоштовно наші модулі OpenCart 2. Всі вони тільки у форматі ocmod із можливістю автоматичної установки у кілька кліків. До кожного модуля є інструкція по встановленню, налаштуванню, а до деяких багатофункціональних розширень у нас є спеціальний розділ FAQ, де розглянуто найпопулярніші проблеми і питання щодо роботи модуля. Також ви завжди отримаєте професійну підтримку автора у вирішенні проблем і залишитесь задоволені результатом.

Звісно, є кілька різних версій ОпенКарт вітки 2.x і модулі не завжди сумісні між версіями CMS, тому вам потрібно слідкувати за інформацією про сумісність розширення, яка вказана у картці товару. Якщо дивитися по версіях, то найбільше у нас є модулів для OpenCart 2.3.0.2 - останньої і найбільш стабільної збірки цієї вітки. На більш старіші версії не завжди доцільно адаптовувати, оскільки роботи треба зробити багато, а попит невеликий, і виходить, що розробка не окупиться. Але якщо вам потрібні наші модулі для збірок, яких не вказано у блоці "Сумісність", ви можете звернутися у підтримку і уточнити можливість адаптації такого модуля. Також можна замовити послугу індивідуального створення модуля для будь-яких потреб і будь-якої складності, від інтеграції зі стороннім API до змін у процесі оформлення замовлення.