Модулі OpenCartДля чого потрібні модулі в OpenCart?

Пропонуємо вашій увазі модулі OpenCart власної розробки, які допоможуть вам розширити можливості вашого бізнесу, покращити показники ефективності роботи інтернет-магазину, додати нові функції, залучити нових клієнтів, а також покращити зручності для існуючих покупців.

Новий інтернет-магазин на CMS OpenCart чи ocStore потребує багато допрацювань і деякі з них можна буде реалізувати за допомогою наших модулів. Вам необхідно лише встановити необхідний модуль, налаштувати згідно інструкцій і результат не заставить себе чекати. Звісно, можна допрацьовувати сайт і власними силами, якщо для цього є необхідні знання. Насправді, CMS Opencart є дуже простою системою і для роботи з нею не потрібні знання якихось унікальних фреймворків чи мов програмування. Вся CMS написана на мові програмування PHP і побудована по архітектурі MVC (Model-View-Controller), тобто система поділена на три частини, які є взаємопов'язаними - це модель даних, шаблон виводу і модуль керування (контролер). Основою є "модель", вона "спілкується" з  базою даних, отримує всі необхідні дані і керує ними. Контроллер отримує ці дані і обробляє для подальшого виводу їх у шаблон. І насамкінець, шаблон виводу - це представлення інформації у необхідному виді. В Опенкарт шаблони виводу формуються на основі HTML-розмітки з використанням шаблонізатора Twig. На попередніх версіях OpenCart в шаблонах використовувався PHP. Тобто, для самостійного допрацювання сайту, без використання модулів, необхідно розуміти концепцію архітектури MVC, а також необхідні знання PHP, mySQL, HTML, Twig, JavaScript (jQuery) і CSS. Але якщо у вас недостатньо знань - вам необхідно або вивчати згадані вище технології проектування і розробки програмного забезпечення або звернутися до модулів.

Характеристики модулів OpenCart

⊛ Формат модулівOCMOD
⚙ CMSOpenCart, ocStore
✶ Версії2.x, 3.x, 4.x
æ Мультимовністьпідтримується
❂ Техпідтримкабезкоштовно

Завантажити модулі для OpenCart

Скачати модулі OpenCart - готові програмні компоненти, для вбудовування яких непотрібні особливі знання з програмування, адже взаємодія з ними зазвичай проходить через графічний інтерфейс адміністративної панелі вашого сайту.

Наші доповнення ocStore і OpenCart - це виключно ocmod-модулі, побудовані на системі модифікаторів, яку використовує ця CMS. Ми принципово не пишемо модулі на застарілій системі модифікаторів vqmod, оскільки нова система ocmod вбудована в Опенкарт на програмному рівні і дозволяє встановлювати модуля прямо із адмін-панелі сайту, а також у будь-який момент видалити всі встановлені файли в один клік. Розробники OpenCart поступово впроваджують систему Подій (Events) і, надіємося, в майбутньому цю систему в CMS буде допрацьовано і вона повноцінно замінить системи модифікаторів, які не дозволяють зробити універсальний модуль для роботи з будь-якими іншими модулями і шаблонами.

Оскільки на основі OpenCart існує велика кількість користувацьких збірок, то говорячи про сумісність наших модулів з Опенкарт, доцільно розуміти, що вони також будуть сумісні і з іншими кастомними релізами, типу OcStore, OcShop, OcCMS, OpenCart PRO відповідних версій. Всі наші модулі гарантовано сумісні з версіями OpenCart 3.0.2.0, 3.0.3.1, 3.0.3.2, 3.0.3.3, 3.0.3.4, 3.0.3.5, 3.0.3.6, 3.0.3.7, 3.0.3.8, 3.0.3.9, деякі модулі мають сумісність з версіями 2.0.3.1, 2.1.0.2, 2.2.0.0, 2.3.0.2, а також найновішими 4.0.1.1, 4.0.2.0, 4.0.2.1, 4.0.2.2, 4.0.2.3.

Доповнення і плагіни на українській мові з підтримкою від автора. Розширення для пошукового просування сайту.

На всі наші модулі ми надаємо гарантію і безкоштовну технічну підтримку при встановленні і налаштуванні доповнення на вашому сайті, а також гарантуємо вирішення можливих проблем у процесі експлуатування нашого ПЗ, якщо виявиться, що проблема виникає саме в нашому продукті.

Замовити розробку модуля OpenCart

Якщо ви не знайшли потрібного розширення у нашому каталозі - можна замовити розробку модуля OpenCart для версій 2.x, 3.x, 4.x. Для цього вам потрібно скласти технічне завдання для нашого розробника і відправити його на наш email або зв'язатися з нами через месенджери. Після отримання завдання ми оцінимо вартість робіт і терміни виконання. Зазвичай ми оперативно виконуємо замовлення розробки модуля і ви будете задоволені вартістю та якістю роботи.