Модулі ocmod OpenCart

Auto SEO Tags

$20.00

Custom Product Form

Free

DriveUp оновлення цін і кількості

$20.00

Показувати EAN в інвойсі

$10.00

GDPR видалення акаунта OpenCart

$20.00

Безплатні подарки до заказу

$20.00

Google Indexing API

$20.00

Google Maps Locations

$20.00

Фід Content API for Shopping в Google Merchant Center

$25.00

Теги з атрибутами hreflang OpenCart

$15.00

Відправка IndexNow з адмінки

$20.00

XML фід для Google і Facebook

$20.00

OpenCart Відправка інвойса клієнту на пошту

$20.00

Рахунок для юр осіб. Оплата по перерахунку

$15.00

Product Highlights

$15.00

SEO FAQ

$15.00

Префікси для товарів і категорій сео про

$15.00OCMod - це система модифікації вихідного коду OpenCart за допомогою набору операцій описаних у xml-протоколі. Ця система з'явилася починаючи з OpenCart 2.0.0.0 і прийшла на заміну застарілій системі модифікацій VQMod, яку активно використовувати користувачі у OpenCart 1.5.x.x. Отже нова система модифікацій дозволяла автоматично встановлювати модулі через панель адміністратора сайту, це дуже сподобалося користувачам CMS, адже мала низький поріг входження у розробку, і відтоді модифікатори ocmod мігрували по всій лінійці 2.x.x.x там 3.x.x.x. Починаючи з версії OC 4.0.0.0 xml-модифікатори більше не підтримуються, але модулі й надалі мають формат ocmod.zip

Модулі ocmod OpenCart - це розширення, які можна встановити через форму в адмін-панелі всього у кілька кліків. Вони дозволяють кастомізувати вихідний код CMS, додати власні скрипти у будь-яку позицію коду php, tpl, twig файлів. Звичайне ocmod розширення має назву module_name.ocmod.zip, тобто це zip архів, який містить сценарій модифікації install.xml там папку з файлами модуля, яка має назву "upload". В залежності від необхідності у модуля може не бути або xml-файлу модифікатора або файлів модуля. Тобто модуль може складатися лише з xml-файла зі сценарієм модифікації або лише з файлів модуля.

Завантажити ocmod модуль в OpenCart можна в адміністративній панелі сайту у розділі Розширення / Установка. Там потрібно завантажити модуль у вигляді архіву і після цього обов'язково треба оновити кеш модифікованих файлів, щоб зміни нового модуля застосувалися. У разі конфліктів між різними окмод модифікаторами можна відслідкувати всі операції і помилки у вкладці Журнал.

Всі модулі ми робимо виключно у форматі ocmod, отож ви зможете встановити їх легко та швидко. У наших ocmod немає проблем з сумісністю з двигуном OpenCart, вони добре інтегруються у стандартний код і код шаблону default. Каталог окмод модулів постійно збільшується і також ми постійно оновлюємо вже існуючі модулі. Купити розширення ocmod можна як на нашому сайті так і на офіційному маркетплейсі opencart.com, на інших площадках, таких як opencartforum, liveopencart, prodelo і т.д. вони не представлені, тому що ми розвиваємо власну українську платформу для продажу модулів, яка є у пріоритеті. Тож запрошуємо переглянути каталог ocmod модулів і вибрати щось для свого інтернет-магазину.