Модулі цифрових товарів OpenCart


Пропонуємо модулі для продажу цифрових товарів на OpenCart. Різноманітні варіанти розширень для діджитал продуктів в інтернет-магазинах допоможуть розширити можливості вашого сайту.

Ні для кого не секрет, що в Opencart можна продавати цифрові товари, інфопродукти, як файли для завантаження. Але іноді дефолтних функцій замало для реалізації бажано, тоді приходиться звертатися до розробників або шукати готові модулі. 

Що таке цифровий товар?

Цифровий товар — це продукт, який надається в цифровій формі, на відміну від фізичної. Прикладами таких товарів можуть бути документи, книги, аудіофайли, фотографії, відео, уроки, курси, ігри, програми, додатки, ключі, посилання і т.д

Продаж цифрових товарів в онлайн-магазині

Якщо вас цікавить продаж цифрових товарів онлайн - вибирайте CMS OpenCart. У вас буде можливість без зайвих витрат продавати свої роботи онлайн.

Мабуть, найбільш істотними перевагами OpenCart є його простота, швидкодія і вже готовий функціонал для продажу інфотоварів. Вам не потрібно думати про те, як організувати доступ до файлів і скачування після оплати покупки, все це вже є у даній системі.

Інша площадки для продажу файлів, маркетплейси, а точніше їх власники, будуть утримувати комісійні від 40% від вартості вашого цифрового продукту. Ваші товари - це важка повсякденна праця, яка потребує часу, сил, не мало інтелектуальних зусиль, наполегливості, послідовності та організованості. Погодьтеся, ділитися з кимось власними заробленими коштами - не дуже то й приємно.

Як продати свої файли в Інтернеті?

Створіть повноцінний сайт на OpenCart, який поєднує в собі галерею (портфоліо) + блог + магазин цифрових товарів. Створивши сайт ви можете налаштувати продаж digital-продуктів онлайн. Найголовніше в даному випадку те, що нікому не потрібно буде платити відсотки комісії від продажу власних файлів, а якщо і доведеться, то хіба що за користування платіжним еквайрингом.