Технічна підтримка

Технічна підтримка надається тільки для модулів, придбаних на сайті opencartbot.com. Звернення щодо роботи інших модулів в службі підтримки не розглядаються і залишаться без відповіді.

Для вирішення проблеми ми можемо додатково в режимі діалогу попросити Вас надати доступ в адмінпанель Вашого сайту у разі необхідності перевірки роботи модуля. Рідше нам необхідно отримати від Вас доступ до файлів сайту за допомогою FTP/SSH. Якщо Ви впевнені, що для вирішення проблеми нам будуть необхідні ці доступи - можете надати їх зразу, у повідомленні заявки. Це значно пришвидшить вирішення проблеми і полегшить нам роботу. Ми зобов'язуємося використовувати дані доступу до вашого сайту тільки для вирішення проблеми. По завершенні роботи Ви зобов'язані негайно змінити паролі до наданих нам доступів.

Ми не зможемо надати допомогу для сайтів розміщених на локальних серверах (типу OpenServer, XAMPP), оскільки перевірити роботу модулів на вашому комп'ютері віддалено немає можливості.

Для пришвидшення вирішення проблеми потрібно максимально зрозуміло описати проблему, надати посилання на скріншоти проблеми (для цього використовуйте сервіси скріншотів Greenshot, PicPick, Monosnap), вказати версію збірки OpenCart, надати url-адресу Вашого сайту, а також доступ в адмінпанель і доступ до файлів по FTP або SSH-протоколу. Але це не обов'язково. Якщо Ваша проблема термінова, будь ласка, почніть повідомлення із фрази "Терміново!".

Безкоштовна базова підтримка надається на протязі 1 календарного року (365 днів) з моменту покупки модуля.

Режим роботи служби технічної підтримки: пн-сб 9:00 - 20:00 (Київ). Вихідний день: неділя.

Термін розгляду заявки від 1 год. і максимум до кінця поточного робочого дня, у випадку, якщо заявка подана до 18:00 (Київ). Заявки подані після 18:00 будуть розглянуті на наступний робочий день.

Для оперативного зв'язку Ви можете написати нам в Telegram / WhatsApp / Viber.


Ваша заявка в підтримку

contact
Я прочитав Політика конфіденційності
і погоджуюсь з умовами обробки персональних даних