Модулі OpenCart 3В процесі розробки інтернет-магазинів розробнику доводиться звертатися до модулів, щоб швидко реалізувати ту чи іншу задачу. Але не всі модулі сумісні з будь-якими версіями CMS, ми ж на цій сторінці зібрали для вас всі модулі OpenCart 3.

Розробка хорошого інтернет-магазину вимагає вкладень, в тому числі і фінансових. Але покупка модулів окупиться дуже швидко, якщо це потрібні доповнення для поліпшення зручності користування сайтом (юзабіліті) і збільшення продажів. Представлені Модулі OpenCart 3 саме цим і займаються. Тут можна знайти унікальні розширення, яких ви не знайдете на інших сайтах.

Скачати модулі OpenCart 3

Використання розширень для OpenCart також дозволяє істотно скоротити час на розробку сайту і прискорить процес запуску онлайн-бізнесу. Щоб завантажити модулі OpenCart 3 вам потрібно оформити замовлення на цьому сайті і в Особистому кабінеті для вам відкриється розділ завантажень.

Представляємо вам модулі з різних категорій але сумісних з вашою збіркою, це модулі для адміністрування сайту, для поліпшення зовнішнього вигляду, для додавання нового функціоналу, для оформлення замовлення і т.д.

Всі наші доповнення будуть працювати так як заявлено в описі і якщо щось піде не так - ми завжди готові допомогти вирішити проблему. Інформація про сумісність доповнення вказана для кожного модуля окремо на його сторінці у відповідній вкладці. Але якщо у вас виникають додаткові питання - їх можна задати через форму зворотного зв'язку.