Настройка багатомовності сайту на OpenCart 3

 • Додати мови OpenCart
 • Пропонуємо послугу з налаштування мультимовного сайту на OpenCart - додавання необхідних мов, настройка роботи ЧПУ багатомовного сайту, додавання мовних префіксів в URL, багатомовна карта сайту sitemap.xml, додавання роздільних багатомовних мета-тегів для головної сторінки, атрибутів hreflang для всіх сторінок, різні логотипи для кожної з мов.

  Додавання нової мови на OpenCart 3 - це те, з чим може зіткнутися кожен власник інтернет-магазину на цій системі, який планує розширити його зручність для користувачів. Наприклад, додавання української версії сайту, якщо основна мова сайту російську або англійську. Або ж додавання відразу декількох мов: англійської, української, російської та ін.

  Що входить в послугу по налаштуванню багатомовності на OpenCart 3:

  1. Установка потрібного мовного пакета і його додавання в систему OpenCart.
  2. Установка і настройка модуля SEO Pro для правильної роботи ЧПУ і позбавлення від дублів, розстановки rel="canonical" і 301 редиректів, видалення index.php?route=common/home із посилання на головну сторінку.
  3. Збереження структури URL сайта для поточної мови.
  4. Установка і настройка доповнення Мультимовність для SEO Pro для додавання мовних префіксів в URL, перемикання мови за звичайним посиланням, правильного індексування сайту, додавання rel="alternate" hreflang в блок head, дозволу прописувати однакові SEO URL для різних мов в межах одного товару, категорії , виробника, сторінки.
  5. Додавання багатомовних meta-тегів (Title, Description, Keyword) для головної сторінки.
  6. Налаштування різних логотипів сайту для різних мовних версій сайту (при необхідності).
  7. Встановлення і налаштування модуля правильної мультимовної карти сайту sitemap.xml, яка буде прийматися пошуковими системами Google, Bing, Yahoo, MSN, DuckDuckGo, Petal, Baidu та ін.
  8. Різні формати дати і часу.
  9. Налаштування направленості текстів: LTR, RTL.
  10. Інші послуги по домовленості.

  Після повної настройки мультимовності користувачі зможуть легко міняти мову контенту сайту, а пошукові системи без проблем будуть індексувати мультимовні сторінки.

 • $40.00
Payment icons

Інші модулі OpenCart